wtorek, 23 kwietnia 2013

Notka nr. I

Ohayo ;* 
Dlaczego Azjatki są takie urocze, piękne i takie hym? wyglądają tak niewinnie?
Nie Wiem xD 
Ale są po prostu piękne ;3








Pierwszą notkę poświęcę , na włosy < 3 
Pod koniec każdej notki będę dodawała krótkie info co znajdzie się w następnej notce :) 
Fryzurki dla Pni tak jak i dla Panów w stylu Japan ^^
ZACZYNAMY !!!




Staram się dodawać obrazy w dużych rozmiarach teraz jakieś wideo x_o
Sładziutkie kocie uszka ^^
Są uroczę i na każde włosy (tylko nie na 5cm. xD oczywiście) może to nie jest fryzura wyjściowa, ale jest na prawdę KAWAII ;3






Kokarda ^3^
Sama osobiście robiłam, można zrobić Ją za równo na środku jak i z boku głowy :) 
Nie potrzeba dużo czasu , ani akcesoriów.
- Kilka wsuwek 
- Gumka do włosów
- I lakier do utrwalenia
Nic trudnego :)
Niestety zdj. zrobione dopiero po pobycie na dworze, i jest trochę rozwiana :c 
Ale jednak jest :)
Może za jakiś czas zrobię zdj. w kocich uszkach :3






TERAZ PORUSZYMY FRYZURKI PANÓW < 33
Niestety znalazłam tylko kilka filmików :c Ale to jednak coś. :)

Tutorial długi, ale prosty :3










Też nic za bardzo ciekawego , ale przyciąga Moją uwagę :3
I na dodatek ten chłopak jest słodki ^-^ ---->








Ahhh *.* :) 










A teraz jeden , prosty i wszystkim znany sposób , na fajnie karbowane włosy bez karbownicy ^^ 
KROK.1 - Rozczesujemy włosy, myjemy i oczywiście dokładnie płukamy (raczej nikt nie chcę łupieżu :c )
KROK.2 - Wycieramy ( uwaga !! nie suszymy) , tylko aby z nich nie ciekło.
KROK.3 - No i zaczynamy pleść warkoczyki :) Pamiętajcie , jeżeli chcecie by efekt był wyraźny warkoczyki muszą być cienkie
około 25/30 warkoczyków , można więcej oczywiście :3 
(!!!UWAGA!!! robimy to oczywiście wieczorem ^^ ) 




KROK.4 - Jeżeli są suche zmocz je , lecz nie za bardzo bo ulegną częściowego rozpadowi :( 
No i kładziemy się spać :3 
KROK.5 - Następnego dnia ciesz się efektem ;3 bez niszczenia włosów :) 








INFORMACJE :)
W następnej notce :)
Zajmiemy się makijażem :3 
Co 3 notki ^.^ będę dodawała po jednym parcie jakiejś opowieści, którą będę pisała ;3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz