Dlaczego Azjatki są takie urocze, piękne i takie hym? wyglądają tak niewinnie?
Nie Wiem xD
Ale są po prostu piękne ;3
Pierwszą notkę poświęcę , na włosy < 3
Pod koniec każdej notki będę dodawała krótkie info co znajdzie się w następnej notce :)
Fryzurki dla Pni tak jak i dla Panów w stylu Japan ^^
ZACZYNAMY !!!
Staram się dodawać obrazy w dużych rozmiarach teraz jakieś wideo x_o
Są uroczę i na każde włosy (tylko nie na 5cm. xD oczywiście) może to nie jest fryzura wyjściowa, ale jest na prawdę KAWAII ;3
Sama osobiście robiłam, można zrobić Ją za równo na środku jak i z boku głowy :)
Nie potrzeba dużo czasu , ani akcesoriów.
- Kilka wsuwek
- Gumka do włosów
- I lakier do utrwalenia
Nic trudnego :)
Niestety zdj. zrobione dopiero po pobycie na dworze, i jest trochę rozwiana :c
Ale jednak jest :)
Może za jakiś czas zrobię zdj. w kocich uszkach :3
TERAZ PORUSZYMY FRYZURKI PANÓW < 33
Niestety znalazłam tylko kilka filmików :c Ale to jednak coś. :)
Tutorial długi, ale prosty :3
I na dodatek ten chłopak jest słodki ^-^ ---->
Ahhh *.* :)
A teraz jeden , prosty i wszystkim znany sposób , na fajnie karbowane włosy bez karbownicy ^^
KROK.1 - Rozczesujemy włosy, myjemy i oczywiście dokładnie płukamy (raczej nikt nie chcę łupieżu :c )
KROK.2 - Wycieramy ( uwaga !! nie suszymy) , tylko aby z nich nie ciekło.
KROK.3 - No i zaczynamy pleść warkoczyki :) Pamiętajcie , jeżeli chcecie by efekt był wyraźny warkoczyki muszą być cienkie
około 25/30 warkoczyków , można więcej oczywiście :3
(!!!UWAGA!!! robimy to oczywiście wieczorem ^^ )
KROK.4 - Jeżeli są suche zmocz je , lecz nie za bardzo bo ulegną częściowego rozpadowi :(
No i kładziemy się spać :3
KROK.5 - Następnego dnia ciesz się efektem ;3 bez niszczenia włosów :)
INFORMACJE :)
W następnej notce :)
Zajmiemy się makijażem :3
Co 3 notki ^.^ będę dodawała po jednym parcie jakiejś opowieści, którą będę pisała ;3










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz