wtorek, 23 kwietnia 2013

Notka nr. II



Hāi ;**
Przedstawię Wam , Moją psiapsiółkę :3
Nekoś ;3 
Moja mała słodka ^-^
A za raz po tym notka o Kawaii Make Up ^^ 








Imię : Agatka ( N e k o ś ) 
Urodzona : 19 października 2000r.
Styl : Różny.  
Hobby : Rysowanie mangi, Lolita, decora, Taniec, Śpiew ( byłam przy jej śpiewaniu *.* śpiewa przepięknie <3 ) , 
oglądanie Anime, sushi.
Nie Lubi : Zupy pomidorowej, jabłek, (shock) czekolady. 



Moja zwariowana Nekoś < 3
Jest śliczna ^-^
I jeszcze jej te paczydła *.*
<----








No i to na tyle o Agatce x_O 
Teraz przechodzimy do Kawaii make up ;3
Delikatny i za razem Kawaii ^^ 
Japanese Style. :)





To tu jeszcze wideo < 33 
Hym :3
Nie jest za trudny, a efekt widać 
strasznie mi się podoba :)









KAWAII ^^
Aż szybciej serducho wali <3







A teraz jeden z najprostszych < 3 pomysł według Nekoś :3

KROK.1 - Nakładamy kredkę do oczu, nie tak jak zawszę :) tylko pod tymi małymi rzęskami na dole i powyżej u góry 
< ---
KROK.2 - Malujemy rzęsy u góry , i ewentualnie delikatnie na dole.
KROK.3 - Jeżeli ktoś chcę może utrwalić to elainerem, albo dla efektu pomalować jeszcze do tego normalnie oczka białą kredką :) pamiętaj wszystko rób powoli i starannie :)
KROK.4 - ciesz się efektem :) 


        INFORMACJE : 
W następnej notce poruszam temat , mody in azjat's  :) 
a zaraz po tej notce zostanie dodany pierwszy part historii :) 
Tytuł owej historii ,,Samotna Piękność" będzie się składała z 10 części :3 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz