Nekoś ;3
Moja mała słodka ^-^
A za raz po tym notka o Kawaii Make Up ^^
Imię : Agatka ( N e k o ś )
Urodzona : 19 października 2000r.
Styl : Różny.
Hobby : Rysowanie mangi, Lolita, decora, Taniec, Śpiew ( byłam przy jej śpiewaniu *.* śpiewa przepięknie <3 ) ,
oglądanie Anime, sushi.
Nie Lubi : Zupy pomidorowej, jabłek, (shock) czekolady.
Jest śliczna ^-^
I jeszcze jej te paczydła *.*
<----
No i to na tyle o Agatce x_O
Teraz przechodzimy do Kawaii make up ;3
Delikatny i za razem Kawaii ^^
Japanese Style. :)
To tu jeszcze wideo < 33
Hym :3
Nie jest za trudny, a efekt widać
strasznie mi się podoba :)
KAWAII ^^
Aż szybciej serducho wali <3
A teraz jeden z najprostszych < 3 pomysł według Nekoś :3
KROK.1 - Nakładamy kredkę do oczu, nie tak jak zawszę :) tylko pod tymi małymi rzęskami na dole i powyżej u góry
< ---
KROK.2 - Malujemy rzęsy u góry , i ewentualnie delikatnie na dole.
KROK.3 - Jeżeli ktoś chcę może utrwalić to elainerem, albo dla efektu pomalować jeszcze do tego normalnie oczka białą kredką :) pamiętaj wszystko rób powoli i starannie :)
KROK.4 - ciesz się efektem :)
INFORMACJE :
W następnej notce poruszam temat , mody in azjat's :)
a zaraz po tej notce zostanie dodany pierwszy part historii :)
Tytuł owej historii ,,Samotna Piękność" będzie się składała z 10 części :3
Delikatny i za razem Kawaii ^^
Japanese Style. :)
To tu jeszcze wideo < 33
Nie jest za trudny, a efekt widać
strasznie mi się podoba :)
KAWAII ^^
Aż szybciej serducho wali <3
A teraz jeden z najprostszych < 3 pomysł według Nekoś :3
KROK.1 - Nakładamy kredkę do oczu, nie tak jak zawszę :) tylko pod tymi małymi rzęskami na dole i powyżej u góry
< ---
KROK.2 - Malujemy rzęsy u góry , i ewentualnie delikatnie na dole.
KROK.3 - Jeżeli ktoś chcę może utrwalić to elainerem, albo dla efektu pomalować jeszcze do tego normalnie oczka białą kredką :) pamiętaj wszystko rób powoli i starannie :)
KROK.4 - ciesz się efektem :)
INFORMACJE :
W następnej notce poruszam temat , mody in azjat's :)
a zaraz po tej notce zostanie dodany pierwszy part historii :)
Tytuł owej historii ,,Samotna Piękność" będzie się składała z 10 części :3










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz