Konbanwa!!!Mamy wtorkowy wieczór , a Aiko siedzi sama w domu :) i trochu zanudza, wiem , że to już 4 post od kont został założony ten blog i to w ciągu jednego dnia , no ale cóż , nie umiem się powstrzymać :3
Jeszcze dziś przedstawię wam moją kolejną THE BEST FRIENDS
ANDZIE <3
A potem piszemy o korean modzie ;*
ANDZIA <3
Mogła bym tyle wspaniałych rzeczy napisać na jej temat.
Jest po prostu wspaniała <3
Wielbię ją i chociaż rzadko się widzimy z przyczyn "technicznych" zawszę będzie w moim serduszku < 33
Jesteś dla Mnie jak siostra < 33
W smutku, załamaniu, w szczęściu i zwałach zawszę byłaś Ty < 3!
Po prostu tęsknię </3 , wiem , że zawszę gdzieś tam daleko jesteś ze mną ^-^ < 333
Co do stylu panującego w Japonii, Korei czy Chinach jest na prawdę różna x_O
Najdziwniejsza z nich wydaję Mi się owa DECORA ^3^
Owy styl polega na założeniu jak największej ilości dodatków, spinek, opasek, biżuterii , ubrań, i wiele innych dodatków ^.^
zazwyczaj są to kawaii dodatki ^^ dziwny ale jednak jest :)
Jest również taki styl jak Lolita, coś jak plastikowa lalka , ale jest to kawaii < 33

Mamy różowiutkie , jasne lolity , jak i ciemne bardziej ujmę to mroczne lolity zwane , ,,Sweet Lolita" & ,,Gothic Lolita"
Jest ich o wiele więcej :) oczywiście ;d
,,Decora Lolita" lolita pomieszana z decorą :)
Jest tego na prawdę dużo , nie będę się za bardzo rozpisywać bo komu by się chciało to czytać ;D
Więc napiszę taki ogólniejszy styl , taki hymmm..
W miarę normalny xD
Zauważyłam , że Ajatki ubierają się hem, tak "Grzecznie" i "Elegancko" :) pokażę wam stylówki , które najbardziej przypadły Mi do gustu :)
_-_$21_90.jpg)


Są to w miarę normalne stylizacje :3
Ale niestety przez rozkaz pewnej osoby ^3^ muszę iść spać x_O
Ktoś rozkazuje Aiko x_o
Eh :3
Tu jeszcze pokażę, Mój ulubiony strój < 33 Japoński ;3


Kimono < 3 Ja Loffciam Kimono ^3^
Niestety muszę uciekać bo dana osoba nie da Mi spokoju ^-^
Też Cię kocham Skarbie < 333
Oyasuminasai !!! ;***













.gif)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz