poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Notka nr. IV

Hai!!!
Właśnie sobie wcinam obiadek ^3^ 
I ITADAKIMASU wszystkim jedzącym ^^
Dopiero dziś, wstawiam historię ,,Samotna Piękność" 
Z przykrością też stwierdzam, że posty będą dodawane 3 max. 4 razy w tyg. gdyż nie mam za dużo czasu :( niestety. 
To przechodzimy do rzeczy!!! 



Jest piękny Majowy poranek 2013 roku. Na spokojnej dzielnicy Yomoshi pod numerkiem 13 mieszka Nozomi Oma, piękna, mądra
Nozomi Oma. Lat 17
wzrost : 1.74cm.
urodzona : 15 maja 1996r.
urocza, zabawna dziewczyna, lecz z nieznanych przyczyn zawsze jest sama. Nie ma znajomych, przyjaciół ani żadnej sympatii. 
Nozomi wyszła dziś później niż zwykle, i musiała się śpieszyć do liceum znajdującym się na drugim końcu miasta. 
- Ałaa (upadła) 
- Komenasai.
Dziewczyna wpadła na chłopaka, w którym się podkochiwała ale nigdy z nim nie rozmawiała. 
- Poczekaj pomogę Ci wstać
- a.. ale 
- Jak masz na imię ??
- Nozomi 
- A... Oma?
- Tak. 
- A... aha. Wiesz coś mi wypadło, wstawaj i Ja biegnę bo się spóźnię. Trzymaj się.
I znów to samo, każda napotkana osoba zachowywała się tak samo , pytając o jej imię i nazwisko , uciekali ile sił w nogach. 
Ahhh... biedna Nozomi, nie miała nikogo prócz matki. 
Dziewczyna spóźniona weszła do klasy gdzie odbywały się zajęcia biologii.
- Nozomi Oma , znowu spóźniona! 
- Przepraszam, miałam mały wypadek.
- Oj nie tłumacz już się ! idź na miejsce ! 
Nikt prócz nauczycielki nie reagował na obecność Nozomi, dziewczyna siedziała na samym końcu długiej klasy, klasy 1b , która liczyła 43 osoby. Na korytarzu zawszę siedziała sama, nie rozmawiając z nikim, nagle ktoś dosiadł się na długaśnej ławce, która oczywiście była pusta.
- Cześć. Powiedział uśmiechnięty chłopak
- Cz.. cześć. (smutny wyraz twarzy)
- Wybacz , że w tedy tak uciekłem, byłem spóźniony na sprawdzian poprawkowy dla 2 liceum.
- Ah tak. Dobrze. 
- Nie przedstawiłem się. Jestem Xiao, Xiao Lan.
- Ładnie.
- A Ty Nozomi. Wybacz , że spytam, Czy... czy to prawda , że jesteście nawiedzeni, i każdego kto z wami się zadają umierają , giną w tajemniczych okolicznościach?
- Yyy (zdziwienie) Słucham? co to za pytanie?! oczywiście , że nie (rozpłakała się) to dlatego nikt ze mną nie przebywa.
- Nie płacz, nie płacz! To na pewno głupie plotki 
- To dlaczego wszyscy w nie wierzą?! 
- Nie wiem
CDN...

Koniec części 1 . :D 
Następna pojawi się dopiero w notce nr. VIII :3
W następnym poście, przedstawię ZESPOŁY K-POP, J-ROC, K-ROK I WIELE INNYCH. 

PAPACIE ;* <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz